Apartamenty Przy Arkadii

  • 34 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Οι επισκέπτες του Apartamenty Przy Arkadii Βαρσοβία 34 τ.μ. Μπορούν να φτασουν στον Ναό του Τιμίου Σταυρού που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει σχεδόν 900 μέτρα από σταθμό τρένου Βαρσοβίας Γκντάνσκα και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Plac Grunwaldzki 14.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.

Η πρόσβαση σε παγοδρόμιο βοηθά τους επισκέπτες να διατηρήσουν τη φυσική κατάσταση τους. Αυτό το κατάλυμα επίσης διαθέτει ηλιόλουστη βεράντα.

Το Apartamenty Przy Arkadii διαθέτει μικρή κουζίνα με συσκευές για την προετοιμασία των δικών σας πιάτων.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 2 χλμ. από το Μουσείο της Εξέγερσης της Βαρσοβίας (Warsaw Uprising Museum), που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Μουσείο Ιστορίας των Εβραίων της Πολωνίας απέχει σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από το Apartamenty Przy Arkadii. Κατά τη διαμονή σ' αυτό το κατάλυμα, οι επισκέπτες βρίσκονται σε απόσταση 20 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamenty Przy Arkadii Βαρσοβία
Zoliborz Lux Apartment With Parking And Balcony By Renters Prestige
Τιμή μόνο για κινητά

Zoliborz Lux Apartment With Parking And Balcony By Renters Prestige

7.2
Καλό 6 σχόλια
566 μ από το κατάλυμα
USD 390 USD 351
ανά νύχτα
Komfortowy Apartament Przy Arkadii
Τιμή μόνο για κινητά

Komfortowy Apartament Przy Arkadii

9.7
Εξαιρετικό 3 σχόλια
609 μ από το κατάλυμα
USD 164 USD 148
ανά νύχτα
Kolska 11 By Homeprime
Τιμή μόνο για κινητά

Kolska 11 By Homeprime

9.0
Άριστο 13 σχόλια
785 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Gdańska Railway Station
    1,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης
    • Υπηρεσία παρκαδόρου

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής
    • Πεζοπορία

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Κομμωτήριο
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παιδική χαρά
    • Δωμάτιο παιχνιδιών

    Αναψυχή

    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος

    Παροχές για ΑμεΑ

    • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Συσκευές

    • LCD TV
    • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:30
    Check-out: έως 11:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Apartamenty Przy Arkadii;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamenty Przy Arkadii περιλαμβάνουν Μνημείο των Ηρώων του Γκέτο της Βαρσοβίας, ΕθΝικό Στάδιο της Βαρσοβίας καθώς και Μικρός εξεγερμένος.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Apartamenty Przy Arkadii;
      Η τιμή κράτησης στο το Apartamenty Przy Arkadii θα είναι 81€.
    • Το Apartamenty Przy Arkadii προσφέρει πάρκινγκ;
      Το Apartamenty Przy Arkadii παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Fatto a Mano και Polot και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Apartamenty Przy Arkadii;
      Η έκταση του το Apartamenty Przy Arkadii αποτελεί 34 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Gdańska Railway Station
    1,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamenty Przy Arkadii Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο